به گزارش روابط عمومی فدراسيون دو و ميداني، مرحله نهایی رقابتهای دو و میدانی لیگ طلایی آقایان که با شرکت 130 ورزشکار دعوت شده از استانهای سراسر کشور از چهارشنبه 5 مهر ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، با معرفی نفرات برتر در روز پایانی خاتمه یافت.
اسامی 10 ورزشکار برتر که بیشترین امتیاز را کسب کردهاند به شرح زیر است:
1-احسان حدادی - پرتاب دیسک - 2257 امتیاز
2-حسن تفتیان - 100 متر - 2231 امتیاز
3-کیوان قنبرزاده - پرش ارتفاع - 2174 امتیاز
4-امیر مرادی - 800 متر - 2148 امتیاز
5-علی خدیور - 400 متر - 2142 امتیاز
6-عبدالله جمشیدی - پرتاب وزنه - 2082 امتیاز
7-پژمان یارولی - 800 متر - 2080 امتیاز
8-محمد چشمهزار - 200 متر - 2071 امتیاز
9-میلاد سیار - 110 متر با مانع - 2059 امتیاز
10-مسلم نیادوست - 800 متر - 2054 امتیاز
نتایج مواد برگزار شده به شرح زیر است:
- 110 متر با مانع
1- میلاد سیار - کردستان - 14.22 ثانيه
2-آرمین سبحانی - کرمانشاه - 15.02 ثانيه
3-علی کشاورز - قم - 15.12 ثانيه
- پرتاب دیسک
1- احسان حدادی - تهران - 65.28 متر
2- محمد صمیمی - چهار محال و بختیاری - 57.67 متر
3- بهنام شیری - اردبیل - 56.24 متر
- 100 متر
1- حسن تفتیان - خراسان جنوبی - 10.22 ثانيه
2- محمد چشمهزار - کرمانشاه - 10.43 ثانیه
3- سجاد زارع - لرستان - 10.80 ثانيه
- 1500 متر
1- امير مرادي - چهار محال و بختیاری - 3:47.03 دقيقه
2- مسلم نيادوست - فارس - 3:47.52 دقيقه
3- همايون همتي - کرمانشاه - 3:49.08 دقيقه
- پرش ارتفاع
1- كيوان قنبرزاده - مازندران - 2.24 متر
2- محمدرضا وظيفهدوست - تهران - 2.10 متر
3- رضا سليمي - لرستان - 2.05 متر
- پرتاب وزنه
1- عبدالله جمشيدي- فارس - 18.74 متر
2- محمدحسين اسكندري - قم - 18.51 متر
3- محمدرضا طيبي - مازندران - 18.28متر
- 400 متر
1- علي خديور - کیش - 47.00 ثانيه
2- رضا ملكپور - قم - 48.64 ثانيه
3- سهند توانايي - کردستان - 49.04 ثانيه
- پرش طول
1- محمد قائدزاده - بوشهر - 7.51 متر
2- میلاد دریساوی - خوزستان - 7.41 متر
3- محمد ارزنده - خوزستان - 7.17 متر
- 5000 متر
1- حسین کیهانی - کرمانشاه - 14:37.22 دقیقه
2- جلیل ناصری - ایلام - 14:39.88 دقیقه
3- مرتضی بیرانوند - لرستان - 14:46.70 دقیقه
- پرتاب چکش
1- رضا مقدم - گلستان - 67.00 متر
2-علی مرادی - سیستان و بلوچستان - 59.75 متر
3- اکبر هلالی - آذربایجان غربی - 59.55 متر
- پرش سهگام
1- میلاد دریساوی - خوزستان - 16.12 متر
2- وحید صدیق - مازندران - 15.68 متر
3- هادی مداحی - گلستان - 14.97 متر
- 800 متر
1- امیر مرادی - چهار محال و بختیاری - 1:48.04 دقیقه
2- مصطفی ابراهیمی - خراسان رضوی - 1:49.01 دقیقه
3- پژمان یارولی - کرمانشاه - 1:49.47 دقیقه
- 200 متر
1- علی خدیور - کیش - 21.21 ثانیه
2- محمد چشمهزار - کرمانشاه - 21.24 ثانیه
3- سجاد زارع - لرستان - 22.02 ثانیه
- 3000 متر با مانع
1- حسین کیهانی - کرمانشاه - 9:24.24 دقیقه
2- همایون همتی - کرمانشاه - 9:25.86 دقیقه
3- خلیل ناصری - ایلام - 9:26.27 دقیقه
- پرتاب نیزه
1- یونس یوسفوند - البرز - 69.38 متر
2- ایوب آرخی - گلستان - 69.04 متر
3- صادق خادمی - کهگیلویه و بویراحمد - 67.44 متر
- 400 متر با مانع
1- جواد شوریابی - خراسان رضوی - 52.02 ثانیه
2- مهدی پیرجهان - آذربایجان شرقی - 52.23 ثانیه
3- میلاد رمضانی - آذربایجان شرقی - 53.18 ثانیه
- پرش با نیزه
1- محمد بنیآدم - تهران - 4.60 متر
2- علی محبی - فارس - 4.20 متر
3- سجاد احمدی - تهران - 4.20 متر
نظر شما